,

Mprehëse Thonjsh – Blu, Beaba

Beaba
Availability:

21 stok


Mprehëse thonjsh inoksi për bebe dhe fëmijë.

  • Majë të rrumbullakosur për t’i prerë thonjtë sa më sigurt
  • Mund të sterilizohet me alkool

1,100L

21 stok

Loading...
Compare
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mprehëse Thonjsh – Blu, Beaba”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…