,

Kunja gjilpërë – Funky Colours, Round

Availability:

6 stok


Kunja me majë, me kokë rrethore dhe ngjyra shumë simpatike: të ndezura e plot dritë.

Argëtuese dhe shumë cilësore, nga Rico Design.

  • Seti përmban 60 copë në një kuti të vogël plastike transparente për t’i ruajtur.

450L

6 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kunja gjilpërë – Funky Colours, Round”

There are no reviews yet.