, , ,

Kuti Muzike – Heart Dark Navy

Konges Slojd
Availability:

2 stok


Kuti muzike luksoze, e veshur me pambuk ngjyrë të errët blu. Me zemra të kuqe dhe një balerinë në mes e punuar në detaje të imta.

Nën tingujt e You are my sunshine nis të rrotullohet balerina e vogël.

  • Nuk ka nevojë për bateri, punon me kurdisje
  • 9 x 15 x 13 cm

6,800L

2 stok

Loading...
Compare

Mund t’ju pëlqejnë edhe…