Sold out!
, , ,

Kuti Muzike – Magic Melody

Djeco
Availability:

S’ka stok


Kuti klasike me muzikë, zbukuruar jashtë me efekte metalike dhe veshur brenda me kadife brenda, me ndarje dhe sirtar për të ruajtur thesare të vogla. Kurdisni kutinë dhe një lepurushe do të nis vallëzimin nën tingujt e notave të “Flautit Magjik”

  • Muzika zgjat rreth 2.5min

3,400L

Sold out!

Compare
Përmasa 18 × 11 × 10 cm
Marka

Materiali

Karton, Dru

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kuti Muzike – Magic Melody”

There are no reviews yet.