, ,

Libër Ngjyrosje + Stickers – Le Gardin de Moulin

Moulin Roty
Availability:

4 stok


Libër i madh për të ngjyrosur, i ilustruar me vizatime të imta dhe shumë të ëmbla, në qendër kopshti me bimë të ndryshme, liqene të vogla, sera me fruta e perime. Ilustrimet janë aq të bukura, sa të çojnë në një botë plot ëndërrime. Më pas, mund t’i dekoroni e zbukuroni fletët me stickers me plot me lule e mjete kopshtarie. 

  • 20 faqe nga 28 cm
  • 160 stickers

1,800L

4 stok

Loading...
Compare
3,900L for 2 item(s)
Përmasa 33 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Libër Ngjyrosje + Stickers – Le Gardin de Moulin”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…