, ,

Libër Ngjyrosje – Les Parisiennes

Moulin Roty
Availability:

6 stok


Libër i madh për të ngjyrosur, i ilustruar me vizatime të imta dhe shumë të ëmbla, në qendër vajza, veshje, shtëpi e dekore elegante. Ilustrimet janë aq të bukura, sa të çojnë në një botë plot ëndërrime. 

  • 20 faqe nga 28 cm

Ilustruar nga Lucille Michieli

1,300L

6 stok

Loading...
Compare
3,400L for 2 item(s)
Përmasa 28 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Libër Ngjyrosje – Les Parisiennes”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…