, ,

Libër Ngjyrosje + Stickers – Il Était Une Fois

Moulin Roty
Availability:

3 stok


Një libër i madh e i mrekullueshëm për t’u ngjyrosur, i ilustruar me vizatime të imta dhe shumë të ëmbla të 8 dhomave të shtëpise. Ilustrimet janë aq të bukura, sa të çojnë në një botë plot ëndërrime. Më pas, mund t’i dekoroni e zbukuroni fletët me stickers me miushat e vegjël ngatarrestarë, mobile, bimë, e zbukurime të tjera nëpër shtëpi. 

  • 20 faqe nga 28 cm
  • 160 stickers

Ilustruar nga Lucille Michieli

1,800L

3 stok

Loading...
Compare
3,900L for 2 item(s)
Përmasa 28 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Libër Ngjyrosje + Stickers – Il Était Une Fois”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…