Sold out!
,

Lapsa Color Together – 24cp, OOLY

OOLY
Availability:

S’ka stok


  • Teknika: lapsa me ngjyra
  • E veçanta: Përfshin 6 lapsa në tonalitet e ndryshme të ngjyrave të lëkurës dhe 18 ngjyra klasike
  • Seti përmban: 24 lapsa me ngjyra të ndryshme

***

Mjetet kancelarike dhe artistike të OOLY vijnë si ylber ngjyrash! Ato janë dizenjuar për të gëzuar fëmijët në shkolla, fëmijët më të vegjël, që sapo kanë zbuluar dashurinë për ngjyrat e vizatimet, si edhe për çdo të rriturit në zyra & profesione! Zbuloni një koleksion të gëzueshëm me stilolapsa, ngjyra, markers, stickers, blloqe e fletore! Të gjitha ju ftojnë të krijoni e ëndërroni mbi tavolinën e punës! OOLY, Seriously Cute!

OOLY është rigoroz në çështjet e sigurisë dhe testimit të produkteve. Për më shumë mbi sigurinë dhe pastërtinë e produkteve OOLY, lexoni detajet më poshtë.

2,100L

Sold out!

Compare
4,200L for 2 item(s)
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Lapsa Color Together – 24cp, OOLY”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…