,

Bojra dhjami për mëngjerashë!

OOLY
Availability:

6 stok


  • Teknika: Bojra dhjami
  • E veçanta: Fëmijët e vegjël shkruajnë me dorën e majtë apo të djathtë? Këto bojra ergonomike përshtaten për të gjithë.
  • Seti përmban: Set me 10

***

Mjetet kancelarike dhe artistike të OOLY vijnë si ylber ngjyrash! Ato janë dizenjuar për të gëzuar fëmijët në shkolla, fëmijët më të vegjël, që sapo kanë zbuluar dashurinë për ngjyrat e vizatimet, si edhe për çdo të rriturit në zyra & profesione! Zbuloni një koleksion të gëzueshëm me stilolapsa, ngjyra, markers, stickers, blloqe e fletore! Të gjitha ju ftojnë të krijoni e ëndërroni mbi tavolinën e punës! OOLY, Seriously Cute!

OOLY është rigoroz në çështjet e sigurisë dhe testimit të produkteve. Për më shumë mbi sigurinë dhe pastërtinë e produkteve OOLY, lexoni detajet më poshtë.

1,500L

6 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Bojra dhjami për mëngjerashë!”

There are no reviews yet.