, , ,

Liewood Termus Ujë – Carlos Sandy, 350ml

Liewood
Availability:

2 stok


 350 ml 

Shishet termike të Liewood janë prej inoksi premium 18/8 – cilësia më e lartë. Janë praktike për çdo udhëtim e për t’u marrë me vete në shkollë e kopsht!

Shishet termike janë një alternativë shumë e mirë ndaj plastikës: mbajnë të freskët ujin (çdo pije), lahen shumë mirë dhe ndryshe nga plastika, nuk ndërveprojnë me shijen dhe përmbajtjen e lëngut.

Përmban një tapë me fund me pipëz.

Mban pijet e ngrohta të ngrohta 12 h, të ftohtat të freskëta për 24H!

  • Inoks
  • Lahet me dorë;
  • Mos e lani në lavastovilje;
  • Mos e vendosni në mikrovalë;
  • Mos e përdorni për pije me gaz;
  • Mos e tejmbushni me pije të nxehta.

 

 

3,500L

2 stok

Loading...
Compare
Përmasa 10 × 6 cm
Marka

Materiali

Inoks

Mirëmbajtja

Lahen në lavastovilje; jo në mikrovalë

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Liewood Termus Ujë – Carlos Sandy, 350ml”

There are no reviews yet.