, , , ,

Lodër me muzikë për krevat – Trois Petits Lapins

Moulin Roty
Availability:

6 stok


Krahë krevati druri dhe lodër stimiluese, për të shoqëruar bebushin kur shtrihet të flejë. Lodrat varen e rrotullohen butësisht me anën e kutisë së vogël me kurdisje.

Struktura e drurit është në ngjyrën e saj natyrale, lodrat në ngjyra të bukura e tërheqëse për syrin kurioz të foshnjeve!

Vjen në një kuti të bukur dhuratë.

13,200L

6 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Lodër me muzikë për krevat – Trois Petits Lapins”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…