Sold out!
,

Loja me lidhëse – Kopësa dhe figura

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 2 vjeç

Mund të mësojmë të kalojmë fijen e hollë nëpër vrima?

Aktiviteti me lidhëza është një ushtrim shumë efektiv për të rritur shkathtësinë e duarve, koordinimin sy-dorë; të njëjtat aftësi që më pas përdoren për të mësuar të shkruajnë, të lidhin këpucët apo të qepin me gjilpëre dhe pé.

Kutia përmban: 10 kopësa, 12 figura kafshësh me 2 fije.

Qëllimi: Të futet fija me ngjyra tek vrimat e vogla që gjenden tek kopësat dhe figurat e tjera, për të krijuar një gjerdan. 

1,800L

Sold out!

Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Loja me lidhëse – Kopësa dhe figura”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…