Sold out!
, , , , ,

Magnete me kafshë të ndryshme – 36 copë

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 2 vjeç

Set me 36 magnete prej druri, për të luajtur me kafshët e egra më të famshme, me kafshët e detit, pyllit e fermës! Ndajini sipas habitateve, kategorive e shumë tema të tjera loje për të mësuar e ndërgjegjësuar mbi natyrën!

Magnetet tërheqin dhe argëtojnë fëmijët menjëherë! Luani mbi tabela apo mbi çdo sipërfaqe tjetër magnetike.

***

2,300L

Sold out!

Compare
Mosha

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Magnete me kafshë të ndryshme – 36 copë”

There are no reviews yet.