, , ,

Tabela e madhe magnetike

Djeco

Tabela magnetike nga Djeco, e plotësuar edhe me: një set me 4 lapustila dhe fshirëse

Përmasa: 37 x 28 x 1cm

 

 

2,800L

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tabela e madhe magnetike”

There are no reviews yet.