Marius, spirale me aktivitete

Lilliputiens

Marius, ka plot zhurma, tekstura, objekte me forma të ndryshme për bebushin tuaj!

Falë formës spirale, vendoset lehtë në karrocë apo ndenjësen e makinës. Lëreni bebushin të argëtohet dhe zbulojë aktivitetet e shumta e stimuluese !

 

6,800L

Loading...
Compare
Mosha

Marka

Materiali

100% polyester

Mirmbajtja

Në lavatriçe, me cikël të butë 30 gradë

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Marius, spirale me aktivitete”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…