Mbrojtëse krevati – Blue, Sous mon baobab

Nobodinoz
Availability:

3 stok


Krijoni një atmosferë të ngrohtë në këndin e gjumit të bebit me mbrojtësen e krevatit nga Moulin Roty: mbështjellë me lino në ngjyrë bojëqiell dhe mbushur me pambuk shumë të butë, kapet pas krevatit me fjongo blu, me ilustrime siluetash luani, gjirafe e elefantë. 

Mund të kombinohet me çarçafët e dyshekut të të njejtës linjë nga Moulin Roty.

  •  Përmasa: 180 cm e gjatë x 33 cm e lartë (mbulon gjysmën e krevatit standard të bebit)
  • Mund të përshtatet në krevatet standard 60x120cm & 70x140cm
  • Material pambuk organik 100% e çertifikuar nga OEKO-TEX®.

 

11,800L

3 stok

Loading...
Compare
16,000L for 2 item(s)
Përmasa 180 × 33 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mbrojtëse krevati – Blue, Sous mon baobab”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…