Mbrojtëse krevati – Sous mon baobab

Moulin Roty
Availability:

3 stok


Krijoni një atmosferë të ngrohtë në këndin e gjumit të bebit me mbrojtësen e krevatit nga Moulin Roty: mbështjellë me lino në ngjyrë bezhë dhe mbushur me pambuk shumë të butë, kapet pas krevatit me fjongo të verdhë okër, ka të ilustruar gjirafë, elefant dhe luan. 

Mund të përdoret nga të dy anët dhe të kombinohet me çarçafët e dyshekut të të njejtës linjë nga Moulin Roty.

  •  Përmasa: 180 cm e gjatë x 33 cm e lartë (mbulon gjysmën e krevatit standard të bebit)
  • Mund të përshtatet në krevatet standard 60x120cm & 70x140cm
  • Material pambuk organik 100% e çertifikuar nga OEKO-TEX®.

 

11,800L

3 stok

Loading...
Compare
16,000L for 2 item(s)
Përmasa 180 × 33 cm
Marka

Mirëmbajtja

Në lavatriçe me 30 gradë, jo në tharje, pa zbardhues

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mbrojtëse krevati – Sous mon baobab”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…