, ,

Mbrojtëse krevati Bonne Nuit

Konges Slojd
Availability:

1 stok


Mbrojtëse krevati elegante, me lepurushë të vegjël fluturues, nga koleksioni Bonne Nuit i Konges Sløjd. Ngjyra e qetë bojëqiell dhe butësia e materialeve ndihmojnë në një gjumë më të qetë e më të rehatshëm. Mund ta kombinoni edhe me setin e çarçafëve Bonne Nuit.

  • Zgjidhni nga 2 përmasa:

Small: 190 cm (mbulon pjesën e kokës dhe gjysmën e anësorëve të një krevati standard 60×120)

Large: 320 cm (mbulon plotësisht krevatin 60x120cm dhe pjesërisht krevatet më të mëdha)

  • Mbushja (trashësi) 2 cm
  • Lahet në lavatriçe me 30 gradë
  • Lidhet pas krevatit me shiritë të bukur e fjongo dekorative

7,800L

Prioriteti:

Compare
16,000L for 2 item(s)
Përmasa 360 × 2 × 30 cm
Marka

Masa

,

Materiali

100% pambuk organik, mbushja polyester

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mbrojtëse krevati Bonne Nuit”

There are no reviews yet.