, ,

Oktapodi 45cm

Moulin Roty

Oktapodi simpatik është gati të përqafojë shokun e tij njeri me të gjitha duart e tij të gjata!

I madh 45cm, në ngjyrë të ëmbël dhe i butë prej pambuku dhe mbushje poliestër, kundra alergjive dhe tërësisht i sigurt që nga lindja.

5,400L

Loading...
Compare
Përmasa 45 cm
Marka

Materiali

Pambuk, polyester

Mirëmbajtja

Në lavatriçe me 30 gradë; MOS përdorni zbutës, heqës njollash, zbardhues apo shtesa të tjera detergjentësh

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Oktapodi 45cm”

There are no reviews yet.