, ,

Ndriçues Led – Një re!

Konges Slojd
Availability:

6 stok


hand in hand in dream land

Ndriçues LED nga koleksioni i fundit nga Konges Slojd. Pordhuar me polyresin i cilësisë së lartë, ultra i lehtë.

Fantastik dhe ëndërrimtar, i përshtatshëm për dekorin e dhomës së fëmijëve apo zgjimeve gjatë natës.

  • Me 3 nivele ndriçimi;
  • Ndriçim i ngrohtë, 5w;
  • Bateri të rikarikueshme me kabëll USB, të gjitha të përfshira;
  • 22cm x 20cm x 13 cm

6,800L

6 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Ndriçues Led – Një re!”

There are no reviews yet.