-20%
, , ,

Mbrojtëse krevati Petit Lapin

Konges Slojd
Availability:

2 stok


Mbrojtëse krevati me ngjyra të qeta qumështi dhe me lepurushë të vegjël.

  • Zgjidhni nga 2 përmasa:

Small: 190 cm (mbulon pjesën e kokës dhe gjysmën e anësorëve të një krevati standard 60×120)

Large: 320 cm (mbulon plotësisht krevatin 60x120cm dhe pjesërisht krevatet më të mëdha)

  • Mbushja (trashësi) 2 cm
  • Lahet në lavatriçe me 30 gradë
  • Lidhet pas krevatit me shiritë të bukur e fjongo dekorative

6,240L8,640L

Prioriteti:

Compare
15,240L for 2 item(s)
Përmasa 360 × 2 × 30 cm
Marka

Masa

,

Materiali

100% pambuk organik, mbushja polyester

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mbrojtëse krevati Petit Lapin”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…