, ,

Metal Foil – Jurassic

Djeco

  • Mosha: 6-10 vjeç 

Shtoni efekte metalike në ngjyra të ndryshme mbi figurat e dinosaurëve dhe shihni të ndriçojë krijimi juaj si me magji! Ndiqni kodin e ngjyrave të treguar mbi karton.

Seti përmban:

    • 4 dinosaur për t’u dekoruar
    • 16 fletë metalike në ngjyra të ndryshme
    • Shkop ndihmës për të shtruar fletën e hollë metalike mbi karton

1,800L

Loading...
Compare
Mosha

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Metal Foil – Jurassic”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…