Mini Karfica, Over the Rainbow

Mimi & Lula
Availability:

4 stok


Karfica të vogla 2cm zbukuruar me yje dhe ylber në ngjyra të ndezura! 

  • Seti përmban 8 karfica të vogla

 

1,500L

4 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mini Karfica, Over the Rainbow”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…