,

Mobile Balena Blu

Availability:

5 stok


Balena e madhe blu qëndron e varur për ta kthyer dhomën në një aventurë të bukur detare.

Është e butë si pelush dhe fijet janë prej pambuku.

  • 100% pambuk organik

7,500L

5 stok

Loading...
Compare
Përmasa 50 × 70 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mobile Balena Blu”

There are no reviews yet.