-41%
, , ,

Pallto Nel Coat Checked

Konges Slojd

Pallto me kuadratë, me dy xhepa para dhe kopsa të mëdha.

 

9,880L 16,800L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , ,

Materiali

30% WOOL/ 70% POLYESTER

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Pallto Nel Coat Checked”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…