-30%
, , ,

Pantallona Kadife – Total Eclipse

Konges Slojd

Pantallona kadife, 100% pambuk organik.

  • Me llastik tek beli, shumë praktike për t’u veshur e hequr, edhe në mënyrë të pavaruar nga fëmijët.
  • Për djem ose vajza

Materialet e lehta natyrale lejojnë ajrimin dhe rregullojnë temperaturën e trupit.

  • Masat reale: sipas moshës aktuale të fëmijës

4,760L 6,800L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , ,

Materiali

me pupla brenda

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Pantallona Kadife – Total Eclipse”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…