Sold out!
, ,

Pantallona Xhins – Denim Blue

Konges Slojd
Availability:

1 stok


Pantallona të lirëshme, xhins, të buta dhe shumë simpatike, me llastik tek beli.

Qëndrojnë të buta, në ngjyrën e tyre dhe njësoj të bukura pas shumë larjesh në lavatriçe.

6,800L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , , ,

Materiali

100% pambuk

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Pantallona Xhins – Denim Blue”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…