-20%
, , ,

Xhaketë Xhins Denim Blu, Kones Slojd

Konges Slojd

Xhaketë xhins me mbushje të brendshme polyester të ngrohtë dhe jakë me pellush.

 

 

13,440L 16,800L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , , ,

Materiali

30% WOOL/ 70% POLYESTER

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Xhaketë Xhins Denim Blu, Kones Slojd”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…