-30%
, , , ,

Papuçe Grizz Teddy – Oxford Tan

Konges Slojd

Papuçe të ngrohta për bebe të vogla deri 18 muaj. Vijnë mbështjellë me pellush të ngrohtë teddy, me mbushje nga brenda dhe veshur me pambuk organik.

Ideale për të dalë shëtitje me karrocë në kohë të ftohtë ose për në shtëpi.

 

2,660L 3,800L

Prioriteti:

Compare
10,460L for 2 item(s)
Marka

Materiali

100% pellush teddy polyester jashtë/ 100% pambuk brenda

Masa

, , ,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Papuçe Grizz Teddy – Oxford Tan”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…