-20%
, , ,

Kapuç me vesh Grizz – Oxford Tan

Konges Slojd

Kapuç shumë i ëmbël me vesh të vogla mbi kokë dhe i gjithë mbuluar me pellush të butë. Brenda është e veshur me pambuk!

  • Veshët qëndrojnë mbuluar

 

4,080L 5,100L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , ,

Materiali

100% polyester pjesa e jashtme / 100% pambuk veshja brenda

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kapuç me vesh Grizz – Oxford Tan”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…