-30%
, , ,

Pelerina e gjatë prej tyli, Fairy Hearts

Konges Slojd
Availability:

1 stok


Pelerina e zanave nga Konges Sløjd, shton magjinë në festa e lojra me role, plot stil dhe elegancë.

  • Tyli i zbukuruar me zemra të theksuara të kuqe shkëlqyese
  • Pelerina lidhet përpara me një kopsë

 

4,340L 6,200L

Prioriteti:

Compare
Marka

Mosha

,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Pelerina e gjatë prej tyli, Fairy Hearts”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…