,

Uturak, Beaba – Dark Blue

Beaba
Availability:

4 stok


Uturak i rehatshëm dhe praktik nga Beaba 

  • Pjesa e poshtme e lëvizhshme, për pastrim të lehtë.
  • Format dhe përmasat e përshtatura me morfologjinë e vajzave dhe djemve:
  • Nuk skuqet lëkura e fëmijës nga qëndrimi ulur
  • Me shtresë gome të poshtme për të shmangur rrëshkitjet mbi dysheme.
  • Modeli pa qoshe: pastrohet shumë lehtë për më shumë higjienë. 

2,600L

4 stok

Loading...
Compare
Marka

Ngjyra

Materiali

Plastik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Uturak, Beaba – Dark Blue”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…