, , , ,

Peshqirë Liewood – All Together

Nobodinoz
Availability:

3 stok


Pëshqirët e Liewood janë veçanërisht të butë, elegantë dhe me kapuç për bebet e vogla. Janë bërë me 100% pambuk organik për të respektuar lëkurën e ndjeshme të bebeve!

  • Përmasa 70x70cm, e përshtatshme për bebet nga lindja deri 12muaj.
  • Extra i butë, absorbues dhe i rehatshëm
  • Prodhuar me cilësinë më të lartë të peshqirëve, për të respektuar lëkurën e ndjeshme të të porsalindurve dhe që të shmangë çdo skuqje, alergji apo intolerancë
  • Çertifikatë OEKO-TEX® CLASS 1 certified fabrics

4,800L

3 stok

Loading...
Compare
Përmasa 70 × 70 cm
Marka

Materiali

100% pambuk organik

Ngjyra

Mirmbajtja

Larja në lavatriçe me cikël të butë 30gradë, pa zbardhues, lahet me ngjyra të ngjashme, pa zbardhues, tharje me temperaturë të ulët, mos e hekurosni

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Peshqirë Liewood – All Together”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…