Peshqirë plazhi, Shark Tribe Deep Blue

SunnyLife
Availability:

6 stok


Vishni peshqirin me të butë pas daljes nga plazhi. Peshqiri në ngjyrë blu i ngjan peshkaqenit me bishtin e tij të gjatë. Ka edhe dy xhepa përpara dhe dy sy mbi kapuç.

  • Për prindër të sigurt, peshqiri me veshje dhe kapuç bën që fëmijët të mos e heqin peshqirin derisa të thahen mirë nga ujë!
  • 100% pambuk;
  • Përmasa 60x60cm;
  • Extra i butë dhe i madh, i përshatshëm nga mosha afërsisht 2 – 6/7 vjeç.

6,200L

6 stok

Loading...
Compare
Përmasa 60 × 60 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Peshqirë plazhi, Shark Tribe Deep Blue”

There are no reviews yet.