, , ,

Rrobdeshambër Lemon/Cherry – Konges Sløjd

Konges Slojd
Availability:

3 stok


Peshqirë rrobdeshambër, vjen i gjatë dhe lidhet në mes.

Ka një butësi luksoze falë pambukut organik të Konges Sløjd dhe i fal lëkurës së fëmijës butësi dhe ngrohtësi pas dushit!

Zgjidhni nga dy modele: qershi ose limon

dhe nga dy masa: Toddler – deri afërsisht 4/5vjeç; Junior – plus 5 vjeç

8,500L

Prioriteti:

Compare
Marka

Materiali

100% Pambuk Organik

Masa

,

Modeli

,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Rrobdeshambër Lemon/Cherry – Konges Sløjd”

There are no reviews yet.