-45%
, , , , , ,

Piramida me Limon

Availability:

6 stok


Mosha: 12muaj

Ndërtoni hap pas hap një limonë, me 9 pjesë të veçanta dhe 1 gjethe! Ngjyra e verdhë tërheqëse dhe forma e frutit simpatik do të marrë të gjithë vëmendjen dhe përqëndrimin e bebushit.

100% dru dhe stimilues motorik i shkëlqyer që herët nga 1 vjeç.

2,660L 4,800L

6 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Piramida me Limon”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…