,

Pizhama Liewood – Leopard Sandy

Liewood
Availability:

5 stok


Set pizhamash prej pambuku organik nga Liewood. Vijnë në një çantë të vogël tekstili, njësoj si materiali dhe dizajni i pizhameve.

  • Masat janë reale; rekomandojmë përgjithësisht të zgjidhni masën sipas moshës aktuale të fëmijës. 

5,600L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , ,

Materiali

100% Pambuk Organik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Pizhama Liewood – Leopard Sandy”

There are no reviews yet.