, , ,

Plastelinë – 4 tubetë, me shkëlqim!

Djeco
Availability:

2 stok


Mosha: 18 muaj 

E veçanta e plastelinës së Djeco-s? Ultra e butë dhe nuk lë njollë, materiali jo toksik dhe cilësi e lartë e plastelinës.

Plastelinat e reja janë edhe me xixa dhe shkëlqim!!

Një aktivitet i shkëlqyer për zhvillimin e aftësive motorike, lojën sociale, lojën e hapur dhe krijimtarinë.

  • 4 ngjyra bazë x 140 gr/tubet

1,200L

2 stok

Loading...
Compare
Mosha

Marka

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Plastelinë – 4 tubetë, me shkëlqim!”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…