,

Rattle Baby Bouli

Djeco
Availability:

3 stok


Mosha: 3 muaj

Rrëke Bouli me rruaza lëvizëse, ndihmon bebushat të kapin me duart e vogla dhe luajnë me rruazat.

Qetëson fëmijët falë stimulit të kapjes me dorë e tërheq vëmendjen falë efektit rrotullues.

1,300L

3 stok

Loading...
Compare
Përmasa 9 × 7 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Rattle Baby Bouli”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…