,

Ride On – In the Jungle

Moulin Roty
Availability:

2 stok


Mosha: + 12 muaj

Fëmijët e vegjël lëvizin me biçikletën e parë të vogël dizenjuar enkas për ta. Mbajnë lehtësisht ekuilibrin me 4 rrota, ka një timon të lehtë drejtimi dhe është ilustruar bukur! Do të kthehet në një nga argëtimet e përhershme edhe teksa rriten!

15,300L

2 stok

Loading...
Compare
Përmasa 45 × 37 × 47 cm
Mosha

Marka

Materiali

Dru, pa BPA, pa Phthalates, pa toksina

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Ride On – In the Jungle”

There are no reviews yet.