,

Role Play – Djeco, Valixhja e tualetit

Djeco

Mosha: 4 vjeç  

Valixhja me aksesorët e bukurisë!  Seti ka një furçë flokësh, pasqyrë, buzëkuq, pluhuri, shishje parfumesh dhe aksesorë të vërtet për flokët, 2 unaza dhe 1 byrzylyk (kozmetika nuk është reale)

 

Lojrat me role nxisin imagjinatën dhe është provuar të jenë një aktivitet i shkëlqyer social, përveçse argëtues. 

4,200L

Loading...
Compare
Përmasa 20 × 8 × 15 cm
Mosha

Marka

Materiali

Dru, mix

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Role Play – Djeco, Valixhja e tualetit”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…