Role Play – Luiggi Piza, Djeco

Djeco
Availability:

5 stok


Mosha: 3vjeç

Imagjinoni të jeni kuzhunier në pizzerinë e Luiggit! Përgatisni dhe hërbeni pizzat sipas menusë apo krijimit tuaj me kërpudha, domate, djathë, etj.

Seti përmban: furrën e vogël të drurit, spatulën e gatimit, 2 baza picash, shumë ingredientë, reklamën e restorantit, si edhe menunë.

2,800L

5 stok

Loading...
Compare
Përmasa 20 × 5 × 16 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Role Play – Luiggi Piza, Djeco”

There are no reviews yet.