,

Rrethi, Magical Star

Mimi & Lula
Availability:

4 stok


Rrethi Magical Star duket sikur yjet kanë zbritur mbi flokë, për të kthyer çdo veshje në magjike, festive dhe përrallore!

  • Shkëlqime të lehta dhe ngjyra pastel
  • Rrethi është i hollë dhe çdo element zbukurimi qëndron mbi flokë!
  • I rehatshëm dhe shumë i lehtë për t’u mbajtur, aq sa nuk ndihet të jetë aty!

2,440L

4 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Rrethi, Magical Star”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…