, ,

Rrobdeshambër – Bunny Brown

Konges Slojd
Availability:

5 stok


Peshqirë rrobdeshambër, vjen i gjatë dhe lidhet në mes. Ka një butësi luksoze falë pambukut organik të Konges Sløjd dhe i jep lëkurës së fëmijës butësi dhe ngrohtësi pas dushit!

8,300L

Prioriteti:

Compare
Përmasa 80 × 80 cm
Marka

Materiali

100% Pambuk Organik

Masa

,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Rrobdeshambër – Bunny Brown”

There are no reviews yet.