-34%
, , ,

Scrapbook & Sticky Notes

OOLY
Availability:

6 stok


Një libër plot me adezivë shënimesh e kujtimesh! Seti përmban 480 letra me ngjitje në 12 dizajne të ndryshme. 

Mbani shënime e ruani kujtime me një koleksion të plotë letrash ngjitëse! My Memo është një kategori e veçantë etiketash që mund t’i përdorni për të ngjitur në libër gjëra personale, të tilla si ftesat ose biletat e kinemasë. 

  • Letrat me ngjitje janë të spostueshme dhe shumë përdorimëshe
  • Mund të shkruhet mbi to!
  • Cilësi superiore letre dhe dizajni nga Rico Design

1,390L 2,100L

6 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Scrapbook & Sticky Notes”

There are no reviews yet.