, ,

Set 2 Kosha Kashtor – Toys

Childhome
Availability:

2 stok


Toys & Small Toys

2 kosha të mëdhenj prej kashte të cilësisë më të lartë, me detaje lëkure, punuar me dorë, me thurrje të trasha dhe me me shkrim të thurrur: Toys & Small Toys.

Për një stil shumë të veçantë, të përshtatshëm në çdo interier, zgjidhni produkte prej kashte, me design klasik dhe ngjyra natyrale.

  • Përmasat: 57 x 32 x 27 cm
  • Veshja brenda me pëlhurë mbrojtëse poliestër
  • Rripa të jashtëm lëkure

14,800L

2 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set 2 Kosha Kashtor – Toys”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…