,

Set 2 Valixhe – Strong Man

Konges Slojd
Availability:

4 stok


Set me 2 valixhe, një më e madhe, një më e vogël,  Strong Man & Popcorn.

Dizajn i bukur e romantik, për dekorin elegant të dhomës së fëmijës. Mund të ruani aksesorë kujtim nga fëmijëria, rrobat e para të bebushit apo për përdorim të përditshëm.

Përmasa: 25.5 x 17 cm dhe 20 x 14 cm

3,200L

4 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set 2 Valixhe – Strong Man”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…