,

Set 2x gushore pambuku – Parachute

Konges Slojd
Availability:

1 stok


Një set me gushore pambuku për bebe të sapolindura deri 12 muaj, të domosdoshme dhe të kombinueshme.

  • Seti vjen me 2 gushore, në 2 ngjyra.
  • Materiali 100% pambuk organik

2,200L

1 stok

Loading...
Compare
Marka

Materiali

100% Pambuk Organik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set 2x gushore pambuku – Parachute”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…