,

Set 2x, Newborn – Parachute

Konges Slojd
Availability:

2 stok


Set me 2 pjesë: body tuta me mengë të gjata, shumë i butë, i përshtatshme për vajza ose djem, me designin klasik me qershi, nga marka daneze Konges Sløjd.

  • 100% pambuk organik
  • Masa dhe prerja e bollshme

 

6,300L

Prioriteti:

Compare
10,000L for 3 item(s)
Marka

Materiali

100% Pambuk organik

Masa

,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set 2x, Newborn – Parachute”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…