, ,

T-Shirt & Streçe – Grand Lemon

Konges Slojd
Availability:

1 stok


Set bluzë me mëngë të shkurtra dhe streçe të shkurtra nga linja Bon Coeur, 100% pambuk organik nga Konges Sløjd.

  • Masat janë reale; rekomandojmë përgjithësisht të zgjidhni masën sipas moshës aktuale të fëmijës. 

6,800L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , , ,

Materiali

100% pambuk organik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “T-Shirt & Streçe – Grand Lemon”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…